Laskentakonsultit Oy
vaihde 015 736 2200
faksi 015 736 2299

Olavinkatu 53, 57100 Savonlinna
Reissutie 4, 52700 Mäntyharju
Bulevardi 7, 00120 Helsinki
Laskentakonsultit Oy on taloushallinnon ammattilaisesi. Taloushallintoliitto tarkastaa ja auktorisoi tilitoimistopalvelumme. Raskaan sarjan yritysjohdon konsultointi, julkisrahoitteiset hankkeet, verosuunnittelu sekä yritysjärjestelyt ovat valtakunnallisella tasolla.

Tunnemme hyvin ketjuuntuneen toiminnan. Kansainvälistyessänne tytäryhtiöidenne perustaminen eri mantereille sekä yritystoiminnan lainsäädännön selvittäminen hoituu täsmällisesti kauttamme.
TSP Tieto Oy on tilintarkastuksen ammattilaisesi. Kokenut asiantuntijamme kartoittaa haasteesi ja tekee ratkaisuehdotuksensa niiden voittamiseksi.

Yritystoimintamme on aloitettu 1975. Teemme mielellään tulosta kanssasi.

Tiina Miikki

toimitusjohtaja, KLT

044 736 2211

tiina.miikki@laskentakonsultit.fi

Pirjo Lähesmaa

kirjanpitäjä KLT, palkanlaskija PHT

044 736 2214

pirjo.lahesmaa@laskentakonsultit.fi

Raili Sallinen

kirjanpitäjä

044 037 2222

raili.sallinen@laskentakonsultit.fi

Tarja Tuomi

kirjanpitäjä

044 736 2210

tarja.tuomi@laskentakonsultit.fi

Sanna Olkkonen

kirjanpitäjä

044 736 2212

sanna.olkkonen@laskentakonsultit.fi

Leena Kontinen

kirjanpitäjä

044 736 2215

leena.kontinen@laskentakonsultit.fi

Päivi Kostiainen

kirjanpitäjä, palkanlaskija PHT

044 739 2233

paivi.kostiainen@laskentakonsultit.fi

Sirpa Silvennoinen

palkanlaskija

044 736 2204

sirpa.silvennoinen@laskentakonsultit.fi

Pia Hirvonen

kirjanpitäjä

044 336 2221

pia.hirvonen@laskentakonsultit.fi

Aila Leppäkangas

kirjanpitäjä, Mäntyharju

044 736 2205

aila.leppakangas@laskentakonsultit.fi

Tony Ihander

osakas

044 777 0525

tony.ihander@laskentakonsultit.fi

TSP Tieto Oy

Teuvo Kärkkäinen KHT, KLT

toimitusjohtaja, tilintarkastaja

0500 434 099

teuvo.karkkainen@laskentakonsultit.fi

Jussi Kärkkäinen

talouspäällikkö

050 463 3315

jussi.karkkainen@laskentakonsultit.fi